О нас

Meie firma on asutatud 1995 aastal ja pőhineb Eesti kapitalil. Oma tegevust firma alustas arvutigraafika teenuste osutamisega, millele peagi lisandus digitaalkoopiate valmistamine ja printimine failidest. Käesoleval ajal me arendame oma tegevust järgmistel suundadel: dipitaalkoopiate ja printimise teenused; digitaalsed värvikoopiateenused; köitmisteenused; suuremate ehitusprojektide jooniste datapanga pidamine meie serveris ftp.ferdida.com ja vastavalt printimisteenuste osutamine datapangas osalejatele; arvutigraafika tööd, vektoriseerimine, skaneerimine, rasteriseerimine, CAD konversioon, jne; OKI Data Infotech digitaalprintimise seadmete maaletoomine, müük ja hooldus; 3D Systems printerite maaletoomine ja hooldus, RISO printerite maaletoomine ja hooldus Contex laiformaat skannerite maaletoomine ja hooldus, mitmesuguste viimistlusseadmete müük.

Teenuste osutamiseks on AS Ferdidal vastav tehnoloogia, kvalifitseeritud töötajad, eriti arvutitehnoloogia alal, Prantsusmaal ja Inglismaal koolituse saanud hooldusinsenerid, klienditeenindajad, konsultandid ja tööde kättetoimetamiseks kullerid. Oleme välja ehitanud hea ja kiire 24 tundi töötava Internet side. Meie server töötab maailmas laiemalt kasutatava First Class Intranet Server Gold programmiga, mis loob meie serveri kasutajatele terve rea eeliseid.

AS Ferdida on selliste tuntud firmade kui 3D Systems, OKI Data Infotech, Contex, Renz, EBA maaletooja Eestis. Osaleme ka sellises rahvusvahelises organisatsioonis kui GlobalGrafixNet.

Oma edu oleme saavutanud tänu kiire teenindamisega, kőrge kvaliteediga ning loomulikult odavamate hindadega.

TOP